OŠ "STANISLAV BINIČKI" JASIKA

Insert a long beautiful story about your business and how it has started. Tell about your team members and write an article about the Founder of this business. Insert your own photos, so customers can learn about you more and trust you.

Heading 1

Add the main advantages of your business that make it unique and the best. Add text why customers have to choose your products or services and what benefits they will get after the product is purchased. Write your own text, style it and press Done.

SKORO DVA VEKA POSTOJANJA NAŠE ŠKOLE...

Objekat u Jasici ima 14 učionica sa pripremnim prostorijama za fiziku, hemiju i biologiju, dva kabineta za TO, kabinet informatike, fiskulturnu salu, biblioteku - medijateku, nastavničku zbornicu, prostoriju za zabavište, kancelarije direktora, pedagoga - psihologa, sekretara - računovodstva, kuhinju sa trpezarijom i uređene sportske terene za rukomet, košarku i odbojku. U školi ima 4 odeljenja od 1. do 4. razreda i 12 odeljenja od 5. do 8. razreda. Nastava je organizovana u dve smene.

Od nastavnih i tehničkih sredstava škola poseduje: 9 grafoskopa, 15 računara različitog kapaciteta i memorije, 1 projektor, 8 dijaprojektora, 4 episkopa, 1 foto aparat, 11 radiokasetofona, 1 fotokopirni aparat... Škola poseduje računarski kabinet opremljen naprednim računarom i BIM projektorom, gde se odvija nastava svih predmeta u svim razredima uz upotrebu savremenih multimedijalnih prezentacija koje izrađuju nastavnici, učitelji i učenici.

gallery/sala
gallery/kabinetinf